دوره CISSP

مقدمه دوره

آزمون و مدرک بين المللی CISSP مخفف Certified Information Systems Security Professional متعلق به شرکت (The International Information Systems Security Certification Consortium, Inc می باشد .اين شرکت در سال ۱۹۸۹ به عنوان یک کنسرسیوم غیر انتفاعی از پیشروان صنعت و با هدف عرضه مدارک بین المللی در زمينه امنیت اطلاعات در هر سطح و گرایشی آغاز به کار نمود.

به عنوان مدرکی بسیار کاربردی و مفید در شاخه امنیت اطلاعات، مدرک CISSP استراتژی های تاًمین امنیت شبکه را ارائه می نماید. این مدرک به افراد دارای دانش و تجربه در حد ۴ سال کار مرتبط با شبکه این امکان را می دهد که دانش و تجربه خود را به اثبات رسانند.

با توجه به نقش فن آوری اطلاعات در دنیای امروز و استفاده از انواع تکنولوژی های مرتبط ، حفاظت از اطلاعات و امنیت سیستم های اطلاعاتی یک از اصلی ترین ارکان پایداری هر ارگان و سازمانی می باشد که با تدوین سیاست های امنیتی درست و دقیق می توان این هدف نیل نمود و به طبع آن تربیت متخصصین کار آمد در این زمینه جزء لاینفک نیازهای هر سازمان و مجموعه اطلاعاتی می باشد . در همین راستا موسسه کهکشان نور افتخار دارد جدیدترین دوره از سری دوره های امنیت اطلاعات ، تحت عنوان CISSP – Certified Information System Security Professional را معرفی و برگزار نماید . مدرک CISSP توسط کنسرسیوم امنیت اطلاعات (ISC) بنا نهاده شده است و هدف آن ایجاد یک سطح مهارت حرفه ای و عملی در زمینه امنیت اطلاعات می باشد .

مدرك CISSP به دلیل عدم وابستگی آن به محصولی خاص ، به عنوان يك عنصر كليدي در ارزشيابي داوطلبان كار در مؤسسات بزرگ و سيستم‌هاي Enterprise شناخته مي‌شود . افراد دارای مدرک CISSP دارای توانایی لازم در طراحی و پياده‌سازي سياست‌ های كلان امنيتي می باشند . این افراد دارای درک کامل و مستقلی از مسائل مربوط به مهندسی اجتماعی بوده و قادر به ایجاد امنیت اطلاعات در یک سازمان با ارائه خط مشی ویژه با سیاست های خاص امنیتی آن سازمان می باشند .

مزایای دوره

  • دريافت مدرک بين المللی CISSP
  • موقعيت شغلی و استخدامی بهتر با توجه به تخصص و دانش مورد تائيد ISC2
  • دريافت حقوق بيشتر
  • کسب دانش فنی و عملی لازم جهت اخذ مدارک بالاتر

مخاطبین دوره

  • مدیران امنیت اطلاعات سازمان ها و ارگان ها
  • مدیران حراست سازمان ها و ارگان ها
  • متخصصین سیستم های اطلاعاتی و امنیتی

پیشنیاز دوره

  • +Security

سرفصل دوره

Access Control
Application Security
Business Continuity and Disaster Recovery Planning
Cryptography
Information Security and Risk Management
Legal, Regulations, Compliance and Investigations
Operations Security
Physical (Environmental) Security
Security Architecture and Design
Telecommunications and Network Security

ساعت و هزینه دوره

تعداد ساعت : ۳۰
شهریه : ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال